73ec64d46445de7e19127840498d0ee5.jpg
ce4613515dd938b201f2fbee83f2879f.jpg
db3f7982c5f75b846e992477f7be51aa.jpg
5a7930f41ee5a4507c6415b4f29eca4f.jpg

Kursy i szkolenia online z certyfikatem!

smartphon 663-904-349                    mail [email protected]

Specjalista ds. rekrutacji pracowników

Specjalista ds. rekrutacji pracowników - kurs online z certyfikatem

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą uzyskać rzetelną wiedzę z zakresu przeprowadzania profesjonalnego procesu rekrutacji i selekcji pracowników. Kursanci dowiedzą się jak diagnozować potrzeby personalne, w jaki sposób należy określać kompetencje, gdzie szukać kandydatów, a także jak przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne.

Internetowy kurs pod nazwą „Specjalista do spraw rekrutacji pracowników” przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (kod zawodu: 242309)

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń "MG-edu" posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

Etapy procesów rekrutacyjno – selekcyjnych.
Diagnoza potrzeb personalnych.
Opis stanowiska.
Profil kandydata.
Definiowanie i identyfikacja kompetencji.
Poszukiwania bezpośrednie, Internet, banki danych, ogłoszenia.
Ocena aplikacji.
Wywiady ustrukturyzowane i ocena wiedzy zawodowej.
Testy psychometryczne.
Rozmowa kwalifikacyjna.
Wywiad telefoniczny.
Inwentarze biograficzne, socjometria, assessment center, próbki pracy.
Końcowa ocena kandydatów.
Decyzje rekrutacyjne.
Wprowadzenie do organizacji.
Mini poradnik czyli - dobre rady na temat rekrutacji i selekcji dla rekruterów i kandydatów.
Specjalista rekrutacji - test

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym (300 slajdów), obejmuje 40 godzin nauki, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika. Dodatkowo każdy kursant do kursu otrzyma darmowe szkolenie z certyfikatem „Etyka zawodowa i savoir-vivre w biznesie”

 

 Dane do wpłaty:
Centrum szkoleń "MG-edu"
Czyżowicka 73
44-300 Wodzisław Śląski


mBank : 64 1140 2004 0000 3902 6333 8347

Koszt i warunki rozpoczęcia nauki

Kurs można rozpocząć w dowolnym terminie!!! Całkowity koszt kursu to 140 zł

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Jedynym warunkiem rozpoczęcia kursu jest przesłanie e-mailem zgłoszenia na kurs oraz wpłata należności na konto. Lekcje wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta. Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów - certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Zobacz wzory dokumentów

[WZÓR CERTYFIKATU]        [WZÓR ZAŚWIADCZENIA]

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poniżej opinie naszych Kursantów

"Bardzo profesjonalne podejście, doskonale przygotowane materiały zawierające wyczerpująco opracowane informacje dotyczące omawianych zagadnień to atuty  którymi może pochwalić się firma szkoleniowa MG-edu. Duży pozytyw za komunikację i  zainteresowanie przejawiające się w natychmiastowym kontakcie z prowadzącymi szkolenia w razie pytań czy wątpliwości. Polecam."
Agnieszka Zielińska

"Firma godna polecenia! Uczestniczyłam w kursie "Specjalista do spraw rekrutacji". Kurs przygotowany bardzo rzeczowo oraz rzetelnie. Jego forma i dowolność terminów idealna dla osób zabieganych, które mimo braku czasu chcą zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty.  Byłam również miło zaskoczona szybkim kontaktem i odpowiedziami na wszelkie pytania. Kontakt mailowy z uczestnikami kursu naprawdę na wysokim poziomie. Polecam wszystkim którzy z zachowaniem komfortu psychicznego i w miłej atmosferze chcą poszerzać swoją wiedzę, naprawdę warto skorzystać z usług MG-edu." Katarzyna Kuran

 


Copyright © 2017 Kursy online z certyfikatem - Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.