73ec64d46445de7e19127840498d0ee5.jpg
ce4613515dd938b201f2fbee83f2879f.jpg
db3f7982c5f75b846e992477f7be51aa.jpg
5a7930f41ee5a4507c6415b4f29eca4f.jpg

Kursy i szkolenia online z certyfikatem!

smartphon 663-904-349                    mail [email protected]

Specjalista ds. kadr i płac

Specjalista ds. kadr i płac - kurs online z certyfikatem

Jeżeli interesujesz się prawem pracy i sprawami kadrowymi lub marzysz o pracy w dziale kadrowym - Ta oferta jest dla Ciebie!

W gąszczu stale zmieniających się i coraz bardziej zawiłych przepisów, ustaw i rozporządzeń regulujących sprawy pracownicze, kompetentny Specjalista ds. kadr i płac to prawdziwy skarb dla każdego odpowiedzialnego szefa.

Zadania kadrowca koncentrują się przede wszystkim na prawidłowej, zgodnej z przepisami prawnymi i regulaminami firmy obsłudze zespołu pracowników - od przyjęcia do pracy, rozliczania czasu pracy, wynagrodzeń czy urlopów, aż po zakończenie stosunku pracy. Aby te wszystkie skomplikowane obowiązki wykonywać prawidłowo, niezbędne są wysokie i stale aktualizowane kompetencje merytoryczne.

Oferowany kurs online to znakomita odpowiedź na wymagania stawiane zarówno osobom kandydującym do pracy w kadrach, jak również kadrowcom, którzy pragną odświeżyć swoją wiedzę. Kurs zawiera 15 lekcji napisanych przystępnym językiem, stale aktualizowane informacje, a do tego liczne przykłady i niezbędne na co dzień wzory dokumentów i formularzy. Dzięki ćwiczeniom zawartym w każdej lekcji,  oprócz wiedzy teoretycznej Kursant uzyska umiejętności praktyczne niezbędne w pracy.

Informacje zawarte w lekcjach uwzględniają zamiany w prawie, które obowiązują od stycznia 2017 roku.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Specjalista ds. kadr oraz Specjalista ds. płac (Kod zawodu: 242307, 242310) - przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie.

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń "MG-edu" posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

    Prawne aspekty dotyczące zatrudnienia
    Proces rekrutacji.
    Zawieranie umów o pracę
    Akta osobowe
    Rozwiązanie umów o pracy
    Czas pracy
    Urlopy pracownicze
    Uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem
    Odpowiedzialność porządkowa i materialna pracownika
    Delegacje
    Bezpieczeństwo i higiena pracy.
    Zatrudnianie młodocianych
    Wynagrodzenie za pracę
    Wynagrodzenia za pracę  - dodatki i potrącenia
    Obowiązki kadrowej.
    Fundusze
    Obowiązki względem ZUS
    Obowiązki względem US oraz GUS
    Programy wspomagające pracę kadr

Specjalista ds. kadr i płac - test

Kurs zawiera ponad 230 stron materiału, około 100 dodatkowych dokumentów, druków i formularzy Każda lekcja zawiera pytania podsumowujące temat oraz ćwiczenia praktyczne.
Cały program kursu wraz z ćwiczeniami obejmuje 60 godzin
, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika.

Szczegółowy program kursu można otrzymać drogą mailową.
 

 Dane do wpłaty:
Centrum szkoleń "MG-edu"
Czyżowicka 73
44-300 Wodzisław Śląski


mBank : 64 1140 2004 0000 3902 6333 8347

Koszt i warunki rozpoczęcia nauki

Kurs można rozpocząć w dowolnym terminie!!! Całkowity koszt kursu to 220 zł

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Jedynym warunkiem rozpoczęcia kursu jest przesłanie e-mailem zgłoszenia na kurs oraz wpłata należności na konto. Lekcje wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około dwóch tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta. Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów - certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Zobacz wzory dokumentów

[WZÓR CERTYFIKATU]        [WZÓR ZAŚWIADCZENIA]

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poniżej opinie naszych Kursantów

"Bardzo polecam kursy z firmy MG-edu.Właśnie ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym kurs Specjalista ds. kadr i płac. Lekcje przygotowywane  były rzetelnie, wraz z aktualizacjami, kontakt znakomity. Polecam serdecznie- Katarzyna Kędzia"

"Kursy oferowane przez firmę MG-edu, to był najlepszy wybór jakiego dokonałam, podczas szukania odpowiedniego kursu z zakresu kadr i płac. Po dokonaniu dokładnego resarchu wśród bardzo wielu firm świadczących usługi e-learningowe, ten okazał się najbardziej trafny. Atrakcyjna cena, bogaty program merytoryczny, certyfikaty z kodem zawodu oraz stały kontakt z biurem , dały mi poczucie brania udziału w bardzo profesjonalnym szkoleniu, z którego mogę wynieść bardzo duże zasoby wiedzy.
Jako młoda mama , kurs e-learningowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Mogłam uczyć się o dogodnej dla siebie porze. Zadawać pytania w kwestiach mnie nurtujących. Materiały były przygotowane perfekcyjnie. Wszystko dokładnie opracowane i aktualne. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymywałam załączniki i przykłady, dzięki którym mogłam zapoznać się z codziennymi dokumentami kadrowej. Mam nadzieję ,że kurs otworzy mi dalsze ścieżki kariery i da nowe możliwości zawodowe. Z usług firmy MG-edu na pewno jeszcze skorzystam." Karolina Sumorek

"Opinię na temat kursu mam jak najbardziej pozytywną. Poziom i sposób przekazywania wiedzy jak najbardziej na wysokim poziomie. Materiał przekazany był w sposób zrozumiały, wynikający wprost z cytowanego przepisu ustawy. Jakiekolwiek wątpliwości , wyjaśnione w sposób wyczerpujący. Jako uczestnik kursu muszę  z przyjemnością stwierdzić że był jednym z ciekawszych i nie powodujących znużenia uczestnika. Na szczególną pochwałę zasługuje niesamowicie duży kontakt, z prowadzącymi  szkolenia.  Myślę że szkolenie spełnia oczekiwania uczestników a tym samym są godne polecenia !!!!!!!!!" Agata Szydłowska

"Miałam przyjemność współpracować z firmą szkoleniową MG-edu realizując kurs – Specjalista ds. kadr i płac. Zgodnie z umową lekcje były sumiennie przesyłane co dwa dni, w razie potrzeby można było wstrzymać przesyłkę i kontynuować ją w dogodnym dla kursanta czasie. Prowadząca na bieżąco odpowiada na wszelkie pytania zadawane drogą e-mailową. Przesyłane lekcje są bardzo dobrze opracowane, posiadają część, która zawiera omówienie danego tematu, na końcu znajdują się pytania podsumowujące i zadania. Oprócz streszczenia lekcji wysyłane są wzory dokumentów, rozporządzenia i ustawy dotyczące poruszanego zagadnienia.  Test końcowy przeprowadzony jest na odrębnej platformie internetowej, sprawdza on rzetelnie zdobytą przez kursanta wiedzę.  Już zastanawiam się nad kolejnym kursem ;-) Polecam" Ewelina Wojtaś"Z pełną odpowiedzialnością polecam kursy firmy MG-edu. Materiały przekazywane podczas lekcji cechują się wysokim poziomem merytorycznym. Zakres tematyczny kursów obejmuje wyczerpująco i czytelnie problematykę, której dotyczy.Jestem bardzo zadowolona z układu oraz przejrzystości materiałów. Przykłady dotyczące rozliczeń wynagrodzenia początkowo mnie przeraziły, natomiast po analizie okazało się, że wytłumaczenia są niesamowicie zrozumiałe :) Kontakt z firmą jest bezproblemowy, a przebieg zajęć dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników."Agata MądraCopyright © 2018 Kursy online z certyfikatem - Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.