73ec64d46445de7e19127840498d0ee5.jpg
ce4613515dd938b201f2fbee83f2879f.jpg
db3f7982c5f75b846e992477f7be51aa.jpg
5a7930f41ee5a4507c6415b4f29eca4f.jpg

Kursy i szkolenia online z certyfikatem!

smartphon 663-904-349                    mail [email protected]

Prowadzenie sekreteriatu

Prowadzenie sekretariatu - kurs online z certyfikatem

Kurs internetowy Prowadzenie sekretariatu przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą uzyskać wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi sekretariatu. Kurs w przystępny sposób wprowadza w tajniki zawodu sekretarki. Kursanci dowiedzą się z niego między innymi:  jakie cechy charakteru powinna posiadać osoba pragnąca podjąć pracę w sekretariacie, jakie umiejętności czy też jak powinna wyglądać. Kurs uczy jak powinno się organizować pracę sekretariatu, aby należycie wypełniać rolę dobrej sekretarki.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Sekretarka  (Kod zawodu: 411101)

Nasze kursy to 100 % legalności!

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń "MG-edu" posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek wydany przez Starostę powiatu wodzisławskiego, rejestru szkół i placówek oświatowych oraz rejestru instytucji szkoleniowych w WUP Katowice.

Program kursu

    Cechy dobrej sekretarki
    Zadania i obowiązki sekretarki
    Organizacja pracy w sekretariacie
    Obsługa urządzeń biurowych
    Prowadzenie rozmów telefonicznych
    Rodzaje i obieg dokumentacji w sekretariacie
    Zasady korespondencji. Przygotowanie pism
    Savoir-vivre sekretarki
    Jak napisać dobre CV i list motywacyjny starając się o pracę jako sekretarka
    Umowy z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego i handlowego przydatne sekretarce

Prowadzenie sekretariatu - test

Kurs zawiera prezentację z materiałem szkoleniowym, obejmuje 30 godzin nauki, ale rzeczywisty czas nauki zależy tylko od zaangażowania uczestnika

 

 Dane do wpłaty:
Centrum szkoleń "MG-edu"
Czyżowicka 73
44-300 Wodzisław Śląski


mBank : 64 1140 2004 0000 3902 6333 8347

Koszt i warunki rozpoczęcia nauki

Kurs można rozpocząć w dowolnym terminie!!! Całkowity koszt kursu to 150 zł

Pamiętaj, w naszej placówce MG-edu nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin oraz wystawienie dokumentów w języku polskim!

Jedynym warunkiem rozpoczęcia kursu jest przesłanie e-mailem zgłoszenia na kurs oraz wpłata należności na konto. Lekcje wysyłane są na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

W systemie standardowej wysyłki kurs trwa około czterech tygodni, ale termin jego ukończenia zależy przede wszystkim od Kursanta. Lekcje standardowo wysyłane są co 2 dni robocze, jednakże istnieje możliwość otrzymywania lekcji częściej lub rzadziej. Częstotliwość otrzymywania lekcji można zmienić w dowolnym czasie trwania kursu.

Kurs zakończony jest testem sprawdzającym, który odbywa się na platformie szkoleniowej naszej placówki i składa się z 15 pytań.  Kursant od razu po zakończeniu testu otrzymuje informację zwrotną o uzyskanych punktach.

Po pozytywnym zdaniu testu i zakończeniu kursu dla każdego uczestnika zostaje przygotowany i wysłany listem poleconym zestaw dokumentów - certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu w języku polskim. Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są przesyłane maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Zobacz wzory dokumentów

[WZÓR CERTYFIKATU]        [WZÓR ZAŚWIADCZENIA]

Zaświadczenie wydane według wzoru z załącznika nr 5 rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poniżej opinie naszych Kursantów

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą szkoleniową MG-edu. Komunikacja z przedstawicielami tej firmy jest bez zarzutu. Sam kurs został przedstawiony w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Poza wiedzą teoretyczną, zawierał w sobie aspekty praktyczne. Sposób opracowania i zaprezentowania zagadnień nie budził zastrzeżeń. wiadomości uzyskane w kursie można śmiało wykorzystywać w pracy zawodowej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy poszukują kompendium wiedzy z zakresu prowadzenia sekretariatu." Anna Kamieniarz

"Jestem bardzo zadowolona ze szkolenie pt. "Prowadzenie sekretariatu" Szkolenie było rzeczowe, bez zbędnych informacji. Ponadto bardzo dobrze i wygodnie się go czytało, informacje tam zawarte ujęte są w przystępny sposób i nowe zagadnienia nie stanowiły problemu w zrozumieniu oraz nie pojawiały się pytania uzupełniające. Poza tym bardzo dobra komunikacja z pracownikami firmy, odpisują na maile od razu. Polecam." Marta KrakowiakCopyright © 2018 Kursy online z certyfikatem - Centrum szkoleń MG-edu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.